Casa / Oscillators / QVMQF326T33-2.0A-12.288
minImg
QVMQF326T33-2.0A-12.288
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
QVMQF326T33-2.0A-12.288
Descrizione:
XTAL OSC VCTCXO 12.2888MHZ CMOS
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 24mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 12.288 MHz