Casa / Oscillators / QVMQF576D25-2.0A-32.512
minImg
QVMQF576D25-2.0A-32.512
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
QVMQF576D25-2.0A-32.512
Descrizione:
XTAL OSC VCTCXO 32.5120MHZ LVDS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 32.512 MHz