Casa / Oscillators / QVMQF576D33-2.0A-77.800
minImg
QVMQF576D33-2.0A-77.800
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
QVMQF576D33-2.0A-77.800
Descrizione:
XTAL OSC VCTCXO 77.8000MHZ LVDS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 26mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 77.8 MHz