Hammond Manufacturing
Prodotto No:
R100-062-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ALUM BEIGE 2.559"L X 2.559"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$44.4885
$44.4885
5
$41.7088
$208.544
10
$38.9291
$389.291
25
$38.2337
$955.8425
50
$37.53849
$1876.9245
100
$36.98236
$3698.236
250
$36.148184
$9037.046
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 6.55in² (42.3cm²) |
| Color | Beige |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 2.559" L x 2.559" W (65.00mm x 65.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | DIN 40050, IP66, NEMA 4X |
| Design | Split Sides |
| Thickness | - |
| Series | R100 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 1.575" (40.00mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | R100 |