Hammond Manufacturing
Prodotto No:
R100-082-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ALUM BEIGE 4.724"L X 3.150"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$79.9805
$79.9805
5
$74.6472
$373.236
10
$73.31435
$733.1435
25
$71.98112
$1799.528
50
$70.91484
$3545.742
100
$69.31523
$6931.523
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 14.9in² (96cm²) |
| Color | Beige |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 4.724" L x 3.150" W (120.00mm x 80.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | DIN 40050, IP66, NEMA 4X |
| Design | Split Sides |
| Thickness | - |
| Series | R100 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.362" (60.00mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | R100 |