Hammond Manufacturing
Prodotto No:
R100-102-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ALUM BEIGE 5.906"L X 3.937"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$113.3255
$113.3255
5
$105.7711
$528.8555
10
$103.8825
$1038.825
25
$101.9939
$2549.8475
50
$100.48283
$5024.1415
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 23.2in² (150cm²) |
| Color | Beige |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 5.906" L x 3.937" W (150.00mm x 100.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 2 lbs (907.2 g) |
| Ratings | DIN 40050, IP66, NEMA 4X |
| Design | Split Sides |
| Thickness | - |
| Series | R100 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 3.150" (80.00mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | R100 |