Hammond Manufacturing
Prodotto No:
R100-240-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ALUM BEIGE 9.449"L X 9.449"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$367.1085
$367.1085
5
$358.8245
$1794.1225
10
$353.305
$3533.05
25
$345.02404
$8625.601
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 89.3in² (576cm²) |
| Color | Beige |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 9.449" L x 9.449" W (240.00mm x 240.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 8 lbs (3.6 kg) |
| Ratings | DIN 40050, IP66, NEMA 4X |
| Design | Split Sides |
| Thickness | - |
| Series | R100 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 4.724" (120.00mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | R100 |