Essentra Components
Prodotto No:
R12L12-B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BUSHING SPLIT 0.750" NYLON WHITE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Diameter - Inside | 0.750" (19.05mm) |
| Color | White |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.813" (20.65mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Richco |
| Panel Thickness | 0.750" (19.05mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Base Product Number | R12L12 |