Hammond Manufacturing
Prodotto No:
R191-090-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ALUM GRAY 4.724"L X 3.543"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$91.029
$91.029
5
$84.9642
$424.821
10
$83.4461
$834.461
25
$81.92914
$2048.2285
50
$80.71561
$4035.7805
100
$78.89484
$7889.484
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 16.7in² (108cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP67, NEMA 4X |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Series | R191 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.362" (60.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | R191 |