R1G175-AB75-24
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R1G175-AB75-24
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 175X69MM 12VDC
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise 66.0dB(A)
Ingress Protection IP20
Current Rating (Amps) 2.50A
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range 8 ~ 14VDC
RPM 2800 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 69.00mm
Operating Temperature -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 3 Wire Leads with Splice Terminals
Size / Dimension Round - 175mm Dia
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R1G175
Power (Watts) 27 W