ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2D220-AB02-11
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Air Flow | 695.0 CFM (19.46m³/min) |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Current Rating (Amps) | 0.190A |
| Fan Type | Motorized Impellers, 3 Phase |
| Voltage - Rated | 400/440VAC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 995/1180 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | - |
| Width | 104.0mm |
| Operating Temperature | 158°F (70°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 1 Wire Lead with Ring Terminal, 3 Wire Leads with QC Receptacles |
| Size / Dimension | Round - 220mm Dia |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | - |
| Series | R2D220 |
| Power (Watts) | 70.0W, 110W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R2D220 |