ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2D225-AG02-10
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$663.2615
$663.2615
10
$611.8836
$6118.836
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -13 ~ 167°F (-25 ~ 75°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP20 |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.390/0.670A |
| Approval Agency | CE, EAC |
| Fan Type | Blower, Centrifugal |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage - Rated | 230/400VAC |
| Size / Dimension | Round - 250mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 3000 RPM |
| Material - Blade | - |
| Series | R2D225 |
| Power (Watts) | 250W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Dual Voltage |
| Package | Bulk |
| Width | 229.0mm |
| Base Product Number | R2D225 |