Casa / AC Fans / R2E133-BH66-05
minImg
R2E133-BH66-05
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E133-BH66-05
Descrizione:
AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Current Rating (Amps) 0.130A
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 3300 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 91.00mm
Operating Temperature -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CCC, CE, EAC
Termination -
Size / Dimension Round - 133mm Dia
Weight 1.5 lbs (680.4 g)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced
Series -
Power (Watts) 27.00W