Casa / AC Fans / R2E133-BH72-13
minImg
R2E133-BH72-13
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E133-BH72-13
Descrizione:
AC MOTORIZED IMPELLER
Guida per l'utente
Air Flow 203.0 CFM (5.68m³/min)
Noise 66.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 115VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 91.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, CSA, UL
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 133mm Dia
Weight 1.5 lbs (680.4 g)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R2E133
Power (Watts) 30.00W