ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E140-AE77-05
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Current Rating (Amps) | 0.510A |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 1500 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Width | 72.00mm |
| Operating Temperature | -13 ~ 95°F (-25 ~ 35°C) |
| Static Pressure | 0.201 in H2O (50.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CCC, CE, EAC |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Size / Dimension | Round - 140mm Dia |
| Weight | 2.4 lbs (1.1 kg) |
| Material - Blade | Steel |
| Series | R2E140 |
| Power (Watts) | 115W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R2E140 |