Casa / AC Fans / R2E140-AS77-05
minImg
R2E140-AS77-05
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E140-AS77-05
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
In magazzino : 9
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Current Rating (Amps) 0.480A
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 1400 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Width 72.00mm
Operating Temperature -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CCC, CE
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Size / Dimension Round - 140mm Dia
Weight 2.4 lbs (1.1 kg)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polypropylene (PP)
Series R2E140
Power (Watts) 110W