ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E150-AN89-14
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$145.844
$145.844
10
$134.33
$1343.3
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Current Rating (Amps) | 0.300A |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2550 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Width | 111.5mm |
| Operating Temperature | 176°F (80°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Size / Dimension | Round - 152mm Dia |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Steel |
| Series | R2E150 |
| Power (Watts) | 33.00W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R2E150 |