ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E175-AC77-05
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$206.2925
$206.2925
10
$190.00475
$1900.0475
25
$177.7906
$4444.765
50
$175.07607
$8753.8035
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.290A |
| Approval Agency | CCC, CE |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 175mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2900 RPM |
| Material - Blade | Steel |
| Series | R2E175 |
| Power (Watts) | 65.0W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Package | Bulk |
| Width | 54.50mm |
| Base Product Number | R2E175 |