ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E175-AR70-05
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$177.6595
$177.6595
10
$163.63275
$1636.3275
25
$153.1134
$3827.835
50
$150.77564
$7538.782
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.200A |
| Approval Agency | CCC, CE, EAC |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 175mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2950 RPM |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | R2E175 |
| Power (Watts) | 44.00W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Package | Bulk |
| Width | 68.50mm |
| Base Product Number | R2E175 |