Casa / AC Fans / R2E180-AS77-05
minImg
R2E180-AS77-05
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E180-AS77-05
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
In magazzino : 26
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Current Rating (Amps) 0.450A
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 2300 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Width 84.50mm
Operating Temperature -13 ~ 95°F (-25 ~ 35°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, EAC
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Size / Dimension Round - 180mm Dia
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R2E180
Power (Watts) 100W