ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E180-AU01-10
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.380A |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2400 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Width | 158.0mm |
| Operating Temperature | 212°F (100°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CCC, CE |
| Termination | 3 Wire Leads with QC Receptacles |
| Size / Dimension | Round - 180mm Dia |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Steel |
| Series | R2E180 |
| Power (Watts) | 85.0W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R2E180 |