Casa / AC Fans / R2E190-AE26-29
minImg
R2E190-AE26-29
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E190-AE26-29
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 190X63MM 230VAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Air Flow 365.0 CFM (10.22m³/min)
Noise 62.0dB(A)
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Motorized Impellers
Termination 2 Terminals
Voltage - Rated 230VAC
Size / Dimension Round - 190mm Dia
Product Status Obsolete
Voltage Range -
Weight 3 lbs (1.4 kg)
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade -
Series R2E190
Power (Watts) 90.0W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 63.00mm