Casa / AC Fans / R2E190-AO84-22
minImg
R2E190-AO84-22
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E190-AO84-22
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 131°F (55°C)
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) 0.160A
Approval Agency CE, EAC
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 400VAC
Size / Dimension Round - 190mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 2750 RPM
Material - Blade Polyamide (PA6), Nylon 6, Fiberglass Reinforced
Series R2E190
Power (Watts) 62.0W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 68.50mm