Casa / AC Fans / R2E190-RA50-16
minImg
R2E190-RA50-16
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E190-RA50-16
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -13 ~ 167°F (-25 ~ 75°C)
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) 0.610A
Approval Agency CCC, CE, EAC, UL
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 190mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 2450 RPM
Material - Blade Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Fiberglass Reinforced
Series R2E190
Power (Watts) 70.0W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 68.50mm