ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E225-AG01-21
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$410.381
$410.381
10
$378.5902
$3785.902
25
$372.81002
$9320.2505
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP20 |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 1.25A |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 3 Wire Leads with Splice Terminals |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 270mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2800 RPM |
| Material - Blade | Steel |
| Series | R2E225 |
| Power (Watts) | 285W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Package | Bulk |
| Width | 186.0mm |
| Base Product Number | R2E225 |