Casa / AC Fans / R2E225-BD92-09
minImg
R2E225-BD92-09
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E225-BD92-09
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
In magazzino : 133
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Air Flow -
Noise -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) 0.880A
Approval Agency CCC, EAC
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 230VAC
Size / Dimension Round - 225mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 2950 RPM
Material - Blade Polyamide (PA6), Nylon 6, Fiberglass Reinforced
Series R2E225
Power (Watts) 200W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 99.00mm