ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E225-BE47-18
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$350.6355
$350.6355
10
$322.9544
$3229.544
25
$302.19272
$7554.818
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.810A |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 225mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 3000 RPM |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | R2E225 |
| Power (Watts) | 185W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Package | Bulk |
| Width | 107.0mm |
| Base Product Number | R2E225 |