Casa / AC Fans / R2E225-BE51-13
minImg
R2E225-BE51-13
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E225-BE51-13
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 225X135MM 115VAC
Guida per l'utente
Air Flow 756.0 CFM (21.17m³/min)
Noise 75.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 115VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 135.0mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination -
Size / Dimension Round - 225mm Dia
Weight -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series R2E225
Power (Watts) 185W