ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E250-AS47-09
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$357.8555
$357.8555
10
$330.1364
$3301.364
25
$325.09646
$8127.4115
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.950A |
| Approval Agency | - |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 250mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2700 RPM |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Series | R2E250 |
| Power (Watts) | 215W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Package | Bulk |
| Width | 99.00mm |
| Base Product Number | R2E250 |