Casa / AC Fans / R2E250-AV65-01
minImg
R2E250-AV65-01
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E250-AV65-01
MOTORIZED IMPELLER
In magazzino : 59
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C)
Air Flow -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) 0.710A
Approval Agency CCC, EAC
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 230VAC
Size / Dimension Round - 250mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 2750 RPM
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R2E250
Power (Watts) 160W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 89.00mm