Casa / AC Fans / R2E280-AE52-05
minImg
R2E280-AE52-05
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2E280-AE52-05
Descrizione:
FAN IMPELLER 230VAC 280MM
In magazzino : 27
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Ingress Protection IP44
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) 1.00A
Approval Agency CCC
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads
Voltage - Rated 230VAC
Size / Dimension Round - 280mm Dia
Product Status Active
RPM 2700 RPM
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Steel
Series R2E280
Power (Watts) 225W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Package Bulk
Width 125.0mm