Casa / AC Fans / R2S133-AB25-22
minImg
R2S133-AB25-22
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2S133-AB25-22
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 133X60MM 115VAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Air Flow 170.0 CFM (4.76m³/min)
Noise 60.0dB(A)
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Motorized Impellers
Termination 2 Wire Leads
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 133mm Dia
Product Status Obsolete
Voltage Range -
Weight 2 lbs (907.2 g)
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R2E133
Power (Watts) 40.00W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 60.00mm