ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2S133-AE17-22
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$98.097
$98.097
10
$88.1619
$881.619
25
$86.92006
$2173.0015
50
$81.33235
$4066.6175
100
$79.469875
$7946.9875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 131°F (55°C) |
| Air Flow | 188.0 CFM (5.26m³/min) |
| Noise | 60.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | - |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 133.4mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | - |
| Material - Blade | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Series | R2S133 |
| Power (Watts) | 45.00W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Width | 91.00mm |
| Base Product Number | R2S133 |