ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R2S175-AB56-01
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP20 |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.290A |
| Approval Agency | CCC, CE, EAC |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 3 Wire Leads with Splice Terminals |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 175mm Dia |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2300 RPM |
| Material - Blade | Polyamide (PA6), Nylon 6, Fiberglass Reinforced |
| Series | R2S175 |
| Power (Watts) | 51.0W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | Thermal Overload Protector (TOP) |
| Package | Bulk |
| Width | 69.00mm |
| Base Product Number | R2S175 |