Casa / AC Fans / R4D280-CI01-07
minImg
R4D280-CI01-07
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R4D280-CI01-07
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN CENT BLOWER 280MM AC
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Current Rating (Amps) 1.55A
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 690VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 1520 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Thermal Overload Protector (TOP)
Width 227.5mm
Operating Temperature -40 ~ 149°F (-40 ~ 65°C)
Static Pressure 1.000 in H2O (248.8 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, VDE
Termination 8 Wire Leads
Size / Dimension Round - 330mm Dia
Weight 26 lbs (11.8 kg)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Steel
Series R4D280
Power (Watts) 1470W