Casa / AC Fans / R4E180-AB09-29
minImg
R4E180-AB09-29
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R4E180-AB09-29
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C)
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) 1.14A
Approval Agency CE, UL
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 180mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 1200 RPM
Material - Blade Steel
Series R4E180
Power (Watts) 130W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 89.00mm