Casa / AC Fans / R4E225-AI01-10
minImg
R4E225-AI01-10
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R4E225-AI01-10
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 225X63MM 230VAC
In magazzino : 13
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 310.0 CFM (8.68m³/min)
Noise 62.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 63.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 225mm Dia
Weight 3.5 lbs (1.6 kg)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R4E225
Power (Watts) 45.00W