Casa / AC Fans / R4E225-AT15-10
minImg
R4E225-AT15-10
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R4E225-AT15-10
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Current Rating (Amps) -
Approval Agency CE, UL
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 225mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 1660 RPM
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R4E225
Power (Watts) 43.00W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 99.00mm