Casa / AC Fans / R4E280-AA01-25
minImg
R4E280-AA01-25
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R4E280-AA01-25
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
MOTORIZED IMPELLER
Guida per l'utente
Operating Temperature -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C)
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) 0.550A
Approval Agency CE
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 230VAC
Size / Dimension Round - 280mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 1530 RPM
Material - Blade Steel
Series R4E280
Power (Watts) 125W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 112.0mm