Casa / AC Fans / R4S175-AA16-12
minImg
R4S175-AA16-12
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R4S175-AA16-12
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 175X62MM 115VAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Air Flow 170.0 CFM (4.76m³/min)
Noise -
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Motorized Impellers
Termination 2 Wire Leads
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 175mm Dia
Product Status Obsolete
Voltage Range -
Weight -
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade -
Series R4S175
Power (Watts) -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 62.00mm