RER100-25/14
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
RER100-25/14
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 100X32MM 24VDC
Guida per l'utente
Air Flow 33.6 CFM (0.941m³/min)
Noise 47.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Voltage Range 12 ~ 28VDC
RPM 1800 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame Plastic, Glass Filled
Features -
Width 32.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 100mm Dia
Weight 0.4 lb (181.44 g)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Plastic, Fiberglass Reinforced
Series RER100DC
Power (Watts) 3.6 W