RER101-36/14N/2
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
RER101-36/14N/2
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 101X51.7MM 24VDC
Guida per l'utente
Operating Temperature -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Air Flow -
Noise 8.2dB(A)
Approval Agency -
Fan Type Motorized Impellers
Termination 3 Wire Leads
Voltage - Rated 24VDC
Size / Dimension Round - 101mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Plastic, Fiberglass Reinforced
Series RER101N
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Speed Sensor (Tach)
Package Bulk
Width 51.70mm