RER125-19/12N
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
RER125-19/12N
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 138X35MM 12VDC
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 64.7 CFM (1.81m³/min)
Noise 47.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range 7 ~ 15VDC
RPM 2650 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 35.00mm
Operating Temperature -22 ~ 167°F (-30 ~ 75°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 138mm Dia
Weight 0.705 lb (319.78 g)
Lifetime @ Temp. 62500 Hrs @ 40°C
Material - Blade Plastic, Fiberglass Reinforced
Series RER125N
Power (Watts) 4.5 W