RER190-45/14/2TDMLP
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
RER190-45/14/2TDMLP
Descrizione:
S-FORCE EC RADIAL BLOWER
Guida per l'utente
Air Flow 388.2 CFM (10.87m³/min)
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Voltage Range 16 ~ 30VDC
RPM 3000 RPM
Width 69.00mm
Operating Temperature -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Termination 4 Wire Leads
Size / Dimension Round - 190mm Dia
Weight -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Plastic, Fiberglass Reinforced
Series RER190
Power (Watts) 58 W