Casa / Circuit Breakers / REX12-TA1-107-DC24V-10A
minImg
REX12-TA1-107-DC24V-10A
E-T-A
Prodotto No:
REX12-TA1-107-DC24V-10A
Descrizione:
CIR BRKR 10A 24VDC PUSH TO RESET
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency UL1310, UL2367, UL508
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Holder
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series REX12
Voltage Rating - DC 30 V