Casa / Circuit Breakers / REX12-TA1-107-DC24V-6A
minImg
REX12-TA1-107-DC24V-6A
E-T-A
Prodotto No:
REX12-TA1-107-DC24V-6A
Descrizione:
CIR BRKR 6A 24VDC PUSH TO RESET
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency UL1310, UL2367, UL508
Current Rating (Amps) 6A
Mounting Type Holder
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series REX12
Voltage Rating - DC 30 V