Casa / Circuit Breakers / REX12D-TA2-100-DC24V-10A
minImg
REX12D-TA2-100-DC24V-10A
E-T-A
Prodotto No:
REX12D-TA2-100-DC24V-10A
Produttore:
E-T-A
Descrizione:
CIR BRKR SOLID STATE 10A 24VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Pushbutton
Approval Agency UL1310, UL2367, UL508
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series REX12D
Voltage Rating - DC 30 V