Casa / Circuit Breakers / REX12D-TA2-100-DC24V-2A/2A
minImg
REX12D-TA2-100-DC24V-2A/2A
E-T-A
Prodotto No:
REX12D-TA2-100-DC24V-2A/2A
Descrizione:
CIR BRKR SOLID STATE 2A 24VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Pushbutton
Approval Agency UL1310, UL2367, UL508
Current Rating (Amps) 2A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series REX12D
Voltage Rating - DC 30 V