Casa / FET, MOSFET Arrays / RF1S50N06SM9AS2551
minImg
RF1S50N06SM9AS2551
Harris Corporation
Prodotto No:
RF1S50N06SM9AS2551
Produttore:
Harris Corporation
Descrizione:
50A, 60V, 0.022 OHM, ESD RATED,