Casa / FET, MOSFET Arrays / RFD16N05SM9AS2480
minImg
RFD16N05SM9AS2480
Harris Corporation
Prodotto No:
RFD16N05SM9AS2480
Produttore:
Harris Corporation
Descrizione:
16A, 50V, 0.056OHM, N-CHANNEL,